"Pony" kroužek

Pro ty nejmenší zájemce o ježdění na koni vedeme náš PONY kroužek :) Vaše ratolesti tu učíme jak péči o koně tak i samotné ježdění. Samozřejmě vše je prováděno pod dohledem zkušených dospělých. Při prvních začátcích v sedle máme děti samozřejmě na lonži a učíme je správnému sedu a vedení koně. S dětmi provádíme i různé gymnastické cviky na protažení těla a navyknutí správné rovnováhy na koni.
 
Kroužek je pro děti od 6-7let, tedy školního věku. Pro ty nejmenší je k dispozici poník Sid, který se stal miláčkem dětí. Pro výcvik dětí je jako stvořený :) Má s dětmi velkou trpělivost ale umí je občas i potrápit. Ale všichni víme, že koně jsou živá stvoření, proto se k nim musíme i tak chovat :) Pro ty větší a už trochu zkušenější je k dispozici kobylka Inka, která je také skvělou učitelkou. S dětmi má taktéž obrovskou trpělivost a naučí jak úplným základům tak i skokům. Prostě všestranná učitelka :)
 
Děti jsou přes zimu rozděleny do dvou skupin - sobotní a nedělní. Jelikož se přes zimu brzy stmívá a naši členové se ve všední dny schází odpoledne, tak výcvik dětí je o víkendu, aby jsme se jim mohli maximálně věnovat adát jim tolik času, kolik je potřeba. Přes léto je veden letní rozvrh, kdy výcvik už je klasicky ve všední dny.
 
 
SOBOTNÍ SKUPINA ( Anetka s Inkou a Verča se Sidem)